Week van de Kine

29/08/2019

Bent u klaar voor de Week van de Kine?

Een week lang gratis interessante webinars voor AXXON leden!

Om de Internationale Dag van de Kinesitherapie op 8 september te vieren, trakteren wij onze leden gedurende een week lang op 7 boeiende webinars over topics binnen 7 verschillende domeinen in de kinesitherapie.

Lees meerNieuwe tarieventabellen vanaf 1 september

Vanaf 1 september 2019 betalen patiënten vaste remgelden. AXXON heeft daarom voor u aangepaste tarieventabellen opgesteld die u kunt ophangen in uw praktijk.

Lees meerEULAR-aanbevelingen voor personen met inflammatoire artritis: geef uw mening!

Wist u dat er Europese aanbevelingen bestaan over patiënteneducatie voor personen met inflammatoire artritis? Maar… gaan zorgverleners akkoord met deze aanbevelingen? En zijn deze aanbevelingen toepasbaar in de dagelijkse praktijk? Dit wordt nagegaan in een grootschalige Europese studie.

Lees meerAankondiging ECMT-congres

Op 20 en 21 september 2019 vindt de 9e editie plaats van het ECMT – European Congress Manual Therapy. 

Lees meerSBB-infosessie: Samenwerken voor (para)medische beroepen

Solo of toch samenwerken in een groepspraktijk? Stel de juiste diagnose! SBB biedt u een infosessie aan over dit onderwerp.

Lees meer

 


Axxon, Physical Therapy in Belgium is niet verantwoordelijk voor de ondertekende artikels en de publiciteit. Deze verantwoordelijkheid komt uitsluitend toe aan de desbetreffende auteurs.Imperiastraat 16 – 1930 Zaventem
02 709 70 80

www.axxon.be

EEN WEEK LANG GRATIS INTERESSANTE WEBINARS VOOR AXXON LEDEN!

Om de Internationale Dag van de Kinesitherapie op 8 september te vieren, trakteren wij onze leden gedurende een week lang op 7 boeiende webinars over topics binnen 7 verschillende domeinen in de kinesitherapie.


Van 8 tot 14 september krijgt u iedere dag een nieuwe conferentie in uw mailbox.

Onze AXXON Belgian Clinical Interest Groups hebben prominente docenten en lesgevers uitgekozen om u te verrassen met interessante, praktische en relevante conferenties. Deze blijven gedurende een maand ter beschikking op de website van AXXON. Hieronder vindt u een overzicht van welke ABCIG op welke dag aan bod komt.

  • 08/09: Manuele therapie
  • 09/09: Pediatrische kinesitherapie
  • 10/09: Geriatrie
  • 11/09: Fasciale kinesitherapie
  • 12/09: Perinatale kinesitherapie
  • 13/09: Sportkinesitherapie
  • 14/09: Geestelijke gezondheidszorg

We wensen u een leerrijke en boeiende week toe! Als voorsmaakje kunt u hier alvast de trailer bekijken:

 

Spring naar toolbar